15
Oct

04-12-2014
Każdego dnia do 16 grudnia głosujcie na projekty zgłoszone przez naszych nauczycieli do konkursu ogłoszonego przez Wydawnictwo Nowa Era. Szczególnie rekomendujemy Wam projekt uczniów klasy II r pod kier. p. Juliii Faryj - nr 63.
Nie zwlekaj - zagłosuj
Głosowanie odbywa się od 2-16 grudnia 2014 roku, ta sama osoba CODZIENNIE może oddać jeden głos!W ramach projektu uczniowie przeprowadzili w szkole badanie anonimową ankietą, która dotyczy przedstawionego w ich spocie problemu. Wyniki anonimowej ankiety - listopad 2014.

Oto, jakie słowa kierują do nas uczniowie tej klasy:

Koleżanki i Koledzy!

Głosujcie na nasz projekt – 63

Jako klasa kierunku organizacji reklamy postanowiliśmy rozwinąć własne umiejętności związane z kręceniem spotów, a zarazem zrobić coś pożytecznego dla nas. Sugerując się powszechnym problemem dotyczącym uzależnienia od komputera, zdecydowaliśmy się wziąć udział w projekcie www.projektzklasa.pl i poprzez nakręcenie reklamy społecznej zwrócić Waszą uwagę na powagę tego problemu.

Jeśli wygramy, nagrodę chcielibyśmy przeznaczyć na zakup:

1) profesjonalnej lustrzanki cyfrowej z funkcją nagrywania filmów 

2) lampy studyjnej i akcesoriów

3) tła do robienia profesjonalnych zdjęć 

Wygranej jednak nie osiągniemy bez Waszej pomocy!!!

Pomóżcie nam zwyciężyć i zagłosujcie na nasz projekt

Bardzo zależy nam na wygranej, gdyż włożyliśmy w ten projekt wiele pracy i wysiłku. Dzięki nagrodzie wspomożemy nie tylko szkołę. Nagroda ta przede wszystkim ułatwi oraz urozmaici również naszą pracę w niej.

Głosujcie na nasz projekt – 63

Wszelakie pytania kierujcie do nas

Klasa 2R (Arek, Asia, Basia, Dawid, Ilona, Jakub, Konrad, Magda, Monika, Natalia, Pamela, Patrycja i Weronika)