Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy do akcji "Zabierz książkę na Święta". Oferujemy uczniom i nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły lektury idealne na świąteczny czas odpoczynku i relaksu. Jak wybrać swoją książkę na święta? Śmiało wykonaj...

Trzy kroki do doskonałej lektury na Święta:

Krok 1. Przyjdź do biblioteki szkolnej i podejdź do naszych nowych półek z „nowościami”.

zkns1

Krok 2. Wybierz książkę, która Cię interesuje i ją wypożycz (jeden Czytelnik może wybrać więcej niż jedną pozycję).

zkns2 zkns3

Krok 3. Zabierz swoją książkę do domu i ciesz się ciekawą lekturą w Święta.

zkns4 zkns5

Nie wiesz co wypożyczyć? Zajrzyj na naszą stronę z nowościami lub poradź się nas, kolegi, koleżanki, polonisty. Zapraszamy indywidualnie oraz całymi klasami.

Już w pierwszym dniu tej akcji uczniowie wypożyczyli 73 egzemplarze książek :-)

W tym roku zapraszamy również do udziału w konkursie

Świąteczne zaczytanie

1. Zrób zdjęcie przedstawiające temat konkursu.

Zdjęcie może być wykonane nawet telefonem komórkowym. Może być edytowane w programie komputerowym lub oryginalne. Może przedstawiać Ciebie otrzymującego(ą) na święta książkę, czytającego(ą) książkę w świątecznej atmosferze lub kogoś, kto zgodził Ci się zapozować. Popuść wodze fantazji!

2. Napisz recenzję książki przeczytanej w tym czasie.

Forma dowolna.

Na zdjęcia i recenzje czekamy do 8 stycznia 2016 roku.

Mogą być dostarczone mailowo do biblioteki.

Zgłoszenie pracy na konkurs jest równoznaczne z przekazaniem bibliotece praw do wykorzystania jej na użytek działalności biblioteki szkolnej.