Gildia komiksiarzy

Plakat_gildia

Grupa Fani, czyli Karolina (liderka) wraz z Maćkiem i Dorianem zdobyli fundusze na działania Gildii komiksiarzy.
Gratulujemy im sukcesu i postaramy się zrelacjonować działania.
Fundusze zdobyli od Stowarzyszenie ADELFI w ramach konkursu programu regrantingowego na granty dla młodzieży pt. Ełk, Tu działam. Realizując grant między innymi zakupią kilkadziesiąt komiksów. Wspiera ich w tym działające przy naszej szkole Stowarzyszenie Plejada i - oczywiście - szkolna biblioteka.

KALENDARIUM:

28-29 listopada

Przyjmujemy komiksy. Bardzo praktyczna nauka zadań bibliotekarza. Ulotka prawie gotowa. Szykujemy się do wizyty w fundacji i  do prezentacji naszych zakupów.

27 listopada

Przyszła paczka!

24 listopada

Nasza sonda gotowa: KLIKNIJ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W BADANIU

22 listopada

Zamówienie na długo wcześniej wybierane komiksy zostało złożone.  W oczekiwaniu na przesyłkę projektujemy ulotkę informacyjną.

21 listopada

Uczestniczyliśmy w szkoleniu przeprowadzonym przez panią Paulinę Zajkowską ze Stowarzyszenia Adelfi

20 listopada

Plakat promujący nasz grant gotowy!

16 listopada

Spotkanie robocze z opiekunem naszej grupy.

13 listopada

To data podpisania umowy przedstawicieli Stowarzyszeń: "Plejada" i Adelfi.