Już po raz czwarty zapraszamy na święto polskiego filmu i teatru w naszej szkole! Tegoroczna edycja poświęcona jest wyborom moralnym współczesnego człowieka, jego niepokojom egzystencjalnym i konfrontacjom z rzeczywistością. Przyjrzymy się zmaganiom bohaterów, usiłujących odnaleźć swoje miejsce w coraz bardziej zdehumanizowanym świecie.

Przez cały tydzień (18-22 marca 2013 r.) będą odbywały się pokazy filmowe, dyskusje i warsztaty. Obejrzycie filmy, które obsypano nagrodami na wielu festiwalach, doceniając ich oryginalność, autentyzm, odwagę i świeżość spojrzenia na problemy współczesności. To obrazy gwarantujące brawurowe popisy aktorskie, kunsztowną reżyserię i misternie skonstruowane opowieści, wywołujące w widzach całą paletę emocji.

Na projekcje spektaklu Teatru TV i filmów:

• Wizyta starszej pani (reż. Waldemar Krzystek)
  • Bandyta (reż. Maciej Dejczer)
  • Dług (reż. Krzysztof Krauze)
  • Wymyk (reż. Greg Zglinski)
  • Róża (reż. Wojciech Smarzowski)

zapraszają –

Iwona Możejko, Agnieszka Strzała i Dorota Kawałko.