Zbliża się kolejne święto polskiego filmu i teatru w naszej szkole! Tegoroczna edycja odbędzie się pod znakiem absurdów świata. Przez cały tydzień (13-17 lutego 2012 r.) będą odbywały się pokazy filmowe, dyskusje i warsztaty, a koło teatralne „Słowo – gest – muzyka” wystawi spektakl Wizyta starszej pani na podstawie dramatu Friedricha Dürrenmatta.

W ramach pokazów zaplanowano projekcję filmów, które obsypano nagrodami na wielu festiwalach, doceniając ich oryginalność, autentyzm, odwagę i świeżość spojrzenia na tematy będące przedmiotem aktualnych dyskusji. To filmy gwarantujące brawurowe popisy aktorskie, kunsztowną reżyserię i misternie skonstruowane opowieści, które z pewnością wywołają w widzach całą paletę emocji.

Więcej szczegółów na plakatach.

Na filmy:

• Dom zły (reż. W. Smarzowski)
  • Mała Moskwa (reż. W. Krzystek)
  • Rewers (reż. B. Lankosz)
  • Galerianki (reż. K. Rosłaniec)

zapraszają –

Iwona Możejko, Agnieszka Strzała i Urszula Michalak.